Květinářství

V Krafferově zahradě se květiny pěstovaly od nepaměti. A proto i my na záhonech v zahradě pěstujeme vlastní květiny k řezu…lokálně a s láskou pro naše originální květinářství. Vážeme z nich kytice, věnce, květinové dekorace a cokoli jiného na co si jen vzpomenete.

Můžete přijít osobně, zavolat předem nebo objednat pomocí e-shopu. Rádi Vám nachystáme také kytici na míru.

Zahradnictví

Navazujeme na tradici Krafferova zahradnictví. Najdete u nás široký sortiment trvalek a bylinek z naší vlastní produkce a od nejlepších českých pěstitelů. Specializujeme se na pěstování stínomilných druhů, ale díky našim špičkovým dodavatelům si u nás přijdou na své i milovníci slunce.

Akce

Na prostředí záleží! V Krafferově zahradě si můžete pronajmout místo pro vaši svatbu, narozeninovou oslavu nebo tématické focení.  Zahrada je místem neopakovatelných chutí a vůní s jedinečnou atmosférou. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Workshopy

Zahradnické, bylinkové, květinové…pro malé i velké. Chcete se naučit novým dovednostem a odnést si vlastní výrobek? Sledujte náš kalendář vypsaných workshopů. Pro skupiny zařizujeme také workshopy šité na míru.

Součástí Krafferovy zahrady je zahradnická dílna a krajinářský atelier Za Mák. Pod jeho záštitou vzniká nejen nová podoba Krafferovy zahrady, ale i design soukromých zahrad, parků a krajiny napříč celou Českou republikou.