advent v zahradě

Advent v zahradě

2. a 3. prosince od 10:00 do 18:00

Přijďte s námi načerpat předvánoční atmosféru do adventní zahrady plné světýlek, stromečků a možná i sněhu!

Advent v zahradě bude plný tvoření a hudby. Svůj originální adventní věnec si můžete vyrobit pod vedením naší lektorky na jednom z workshopů. Chcete-li tvořit úplně sami, seženete u nás všechno potřebné od korpusu a chvojí přes zelené věnce až po rozmanité přírodní přízdoby. A kdo si chce zapálit první adventní svíčku na věnci od nás, ten svůj vysněný v zahradě určitě objeví.

Tradičně podporujeme lokální tvůrce, výrobce a pěstitele. Najdete tak u nás krásy háčkované, vyšívané, papírové, voňavé a taky moc dobré. 

Vánoční punč a občerstvení bude pod taktovkou OAT.MILK.KLARA. Sobotní odpoledne v rozzářené zahradě rozezní pěvecký sbor ZANOTY z jindřichohradeckého gymnázia a sobotním dopolednem nás provede saxofonové kvinteto PARTISAX.

Během celého víkendu pro vás bude připravený adventní fotokoutek, vánoční schránka na dopisy Ježíškovi a perníčky na zdobení.

A také společně přestřihneme pásku  našeho nového atelieru – květinářství – zázemí a vůbec všeho, co se vejde pod jednu střechu domečku, na který nám mnoho z vás – našich příznivců přispělo. 

Děkujeme a těšíme se na vánoční punč, možná sníh a hlavně na Vás!

advent v zahradě