bojovka se zahradními skřítky

Bojovka se zahradními skřítky

Připravili jsme pro vás Bojovku se zahradními skřítky, kterou si k nám můžete přijít zahrát kdykoliv budete chtít (poprvé v sobotu 8. 6. během oslav Víkendu otevřených zahrad). Není na čas a nemusíte ji ani celou splnit za jednu návštěvu.

Bojovka obsahuje pravidla s mapkou, zadání úkolů a 20 samolepek. Některé mají své místo v mapce jiné máte jako odměnu pro radost k nalepení, kam budete chtít. Ilustrace pro bojovku vytvořila Linda Marková, autorka knížky O zahradním skřítkovi.

Ke splnění bojovky není nutné projít všechny úkoly, celkem jich najdete v zahradě 20 a tak věříme, že si vyberete ty, které vám sednou nejlépe. Úkoly jsou rozděleny do tří kategorií podle obtížnosti. Samozřejmě, každého baví něco jiného, a proto se jedná spíše o vodítko, kterého není nutné se držet. Úkoly jsou často vymyšleny tak, aby se děti něco nového dozvěděly, nemusí všechno znát a vědět hned napoprvé.

My vidíme kategorie takto:

Obtížnost 1 – pro děti od 3 do 6 let

Obtížnost 2 – pro děti od 6 do 10 let

Obtížnost 3 – pro děti od 11 let

Doporučujeme, aby děti mladší 8 let doprovázeli rodiče. U některých úkolů můžete využít nápovědu.

Věříme, že vás bojovka provede zahradou zase trochu jinak, a že si plnění úkolů spolu se skřítky Hlízem a Chocholíkem užijete. 

Cena Bojovky se zahradními skřítky je 100 Kč a je k zakoupení v květinářství Krafferovy zahrady

Chcete nám dát vědět, jak se Vám bojovka líbila, co případně vylepšit? Budeme rádi za vyplnění tohoto dotazníku.

Chcete se ujistit, že jste vyřešili všechny úkoly správně?