velikonočník

Velikonočník

23. března od 14:00 do 17:00

Přijďte se naladit a připravit na Velikonoce do Krafferovy zahrady. Na Velikonočníku děti čeká program v podobě pletení pomlázky, přírodního barvení vajíček a Zajícovy bojovky – úkoly s jarní a velikonoční tematikou. Pro všechny návštěvníky je pak připraven malý velikonoční kvíz a jarní fotokoutek. 

Akce probíhá od 14 do 17 hodin, vy si můžete dopředu vybrat, kdy zhruba plánujete využít programu pro děti. Samozřejmě jste u nás vítáni po celé odpoledne, tímto se jen snažíme vyhnout čekání dětí na jednotlivé aktivity. 

Cena zahrnuje pomlázku, obarvené vajíčko a drobnou odměnu za absolvování bojovky. Pokud si  u  nás chcete nabarvit víc jak jedno vajíčko, neváhejte si přinést další vlastní.

V doprovodu rodičů zvládnou program i malé děti od tří let, úkoly v Zajícově bojovce jsou víc zábavné než náročné a nejsou na čas, některé z nich mají dvě varianty obtížnosti podle věku a nálady.

Program se uskuteční v zahradě, doporučujeme tedy vhodné oblečení, které je možné případně zašpinit, pláštěnku, deštník, záložní oblečení. V případě extrémně špatného počasí se část programu přemístí do vnitřních prostor.

Na místě bude možné zakoupit kávu, čaj (se slevou, pokud budete mít vlastní kelímek / hrnek) a drobné občerstvení. Těšíme se na vás!

Máte dotazy k akci? Pište na náš email.