Děkujeme, že nám pomáháte vyrůst!

Míst, která v zahradě čekají na opravu, je hodně a musíme pečlivě vybírat, které přijde na řadu. Abychom mohli aktivity v zahradě rozvíjet, chceme opravit další z objektů bývalého zahradnictví. V tuto chvíli potřebujeme prostory pro práci pod střechou a místo pro sezónní workshopy pro veřejnost. Díky vaší podpoře můžeme začít rekonstruovat dílnu zvanou „Hrnkovna“.

Vy všichni naši příznivci jste nám ve sbírce na Darujme.cz pomohli částkou 51 100 Kč a Nadace Via nám každou vaši darovanou korunu zdvojnásobila do výše 20 000 Kč. Celkem jsme získali 71 100 Kč a to už je pěkný základ pro novou podlahu nebo okna. Přijďte se přesvědčit, jak nám to jde!

Každý rok se snažíme zahradu o kousek vylepšit. V loňské sezóně se nám ji povedlo z velké části vyčistit a udělat základní terénní úpravy. Díky podpoře našich příznivců jsme vybudovali hrubou stavbu zázemí zahrady a do léta bychom ho rádi zprovoznili. Pořádáme kulturní a společenské akce pod širým nebem, kterých se účastní čím dál víc návštěvníků. Letos vás přijelo z různých koutů ČR i ze zahraničí téměř 4 000 a to nám dělá obrovskou radost. Vlastní květinářství zásobujeme výhradně z květin vypěstovaných v zahradě. Pořádáme zahradnické workshopy, akce pro školy, poskytujeme terapeutické záhony handicapovaným a mnoho dalšího. Každého, kdo nás navštíví, rádi provedeme a podělíme se o naše zkušenosti.