POMOZTE KRAFFEROVĚ ZAHRADĚ VYRŮST!

Míst, která v zahradě čekají na opravu, je hodně a musíme pečlivě vybírat, které přijde na řadu. Abychom mohli aktivity v zahradě rozvíjet, chceme opravit další z objektů bývalého zahradnictví. V tuto chvíli potřebujeme prostory pro práci pod střechou a místo pro sezónní workshopy pro veřejnost. Podpořte rekonstrukci dílny zvané „Hrnkovna“.

Pokud se vám líbí, co v Krafferově zahradě děláme, pojďte do toho s námi a pomozte nám o kousek povyrůst! Náš projekt je podpořen Nadací Via v programu Místo, kde žijeme.

Každou korunu, kterou darujete, nám Nadace Via zdvojnásobí až do výše 20 000 Kč!

Každý rok se snažíme zahradu o kousek vylepšit. V letošní sezóně se nám ji povedlo z velké části vyčistit a udělat základní terénní úpravy. Díky podpoře našich příznivců jsme vybudovali hrubou stavbu zázemí zahrady a do léta bychom ho rádi zprovoznili. Pořádáme kulturní a společenské akce pod širým nebem, kterých se účastní čím dál víc návštěvníků. Letos vás přijelo z různých koutů ČR i ze zahraničí téměř 4 000 a to nám dělá obrovskou radost. Vlastní květinářství zásobujeme výhradně z květin vypěstovaných v zahradě. Pořádáme zahradnické workshopy, akce pro školy, poskytujeme terapeutické záhony handicapovaným a mnoho dalšího. Každého, kdo nás navštíví, rádi provedeme a podělíme se o naše zkušenosti.

Translate »